Održan kontakt seminar Connecting Public Authorities and Educational Institutions in Erasmus+

Autor: Mirela Dobutović, 6. 12. 2016.

Od 9. do 11. studenoga 2016. naša škola sudjelovala je na transnacionalnom kontaktnom seminaru Connecting Public Authorities and Educational Institutions in Erasmus+ u organizaciji Agencije za mobilnost i programe EU u prekrasnom hotelu Le Meridien Lav u Splitu.

U organizaciji Agencije za mobilnost i programe EU održan je od 9. do 11. studenoga 2016. u Splitu transnacionalni kontakt seminar Connecting Public Authorities and Educational Institutions in Erasmus+. Seminaru je nazočilo 88 sudionika iz 21 zemlje, te predstavnici Agencije za mobilnost i programe EU, ne samo iz Hrvatske nego i iz drugih zemalja Europske unije.

Imali smo priliku razmijeniti iskustava s drugim sudionicima, upoznati neke nove buduće projektne partnere, bolje pripremiti nove projekte u okviru Erasmus+ KA2 strateških partnerstava. Također smo mogli čuti pregršt primjera dobre prakse, a isto tako smo raspravljali o prednostima uključivanja lokalnih i regionalnih predstavnika vlasti u projekte. Divna druženja i mnoštvo novih spoznaja ponukali su nas da se još više uključimo u pisanje projekata, osmišljavanje novih ideja i kreiranje bolje budućnosti za našu djecu.