Popis tema i mentora za završne stručne radove iz područja elektrotehnike

Autor: Zlatko Ruščić, 20. 10. 2020.

Razredi na koje se odnosi ova obavijest su: 4B, 4C, 3J, 3K.

U prilogu imate pdf dokument s popisom predloženih tema i mentorima tih tema. Vodite računa da za svakog mentora postoji ograničenje po broju kandidata i taj broj je naveden desno dolje ispod tablice.

Također možete vidjeti da području elektrotehnike ove godine pripada 14 učenika tehničara za mehatroniku (4B). Na učenicima je da na vrijeme i prema kalendaru škole dogovore teme s budućim mentorima vodeći računa o datim ograničenjima po broju kandidata pojedinog mentora kao i podjeli mehatroničara između područja elektrotehnike i strojarstva.

Priloženi dokumenti:
Popis_tema_po_mentorima_elektro_aktiv.pdf (219.45 KB)