Školski sportski dan

Autor: Tihana Mudrovčić, 25. 4. 2019.

Danas, 25.travnja 2019. na sportskim terenima Tehničke škole održana je volonterska akcija s ciljem aktiviranja lokalne zajednice pod nazivom Školski sportski dan.

Sportski dan organizirali su volonterski klubovi Zvrk (TŠRB) i Junaci Tesline ulice (OŠ Nikole Tesle, Mirkovci) kao jednu od akcija kroz europski projekt Proni centra iz Vukovara pod nazivom "Školontiranje" koji traje od jeseni 2017.godine.

Cilj ove akcije bio je uključiti zajednicu i aktivne udruge,tako da su sudjelovali i klub mladih "Budi tu,budi svoj" iz Soljana,  volonteri Crvenoga Križa i štičenice dome Sv.Ane.

Uz sportske aktivnosti kao što su nogomet, badmintion i odbojka, učenici su mogli igrati i društvene igre te provjeriti svoje znanje o spotu uz Kahoot! sportski kviz.

Odaziv je bio odličan i nadamo se kako su se svi, kako učenici i volonteri tako i nastavnici iz obje škole, zabavili i uživali.