Tehnička škola na edukaciji Nauči kako školontirati

Autor: Mia Bilić, 28. 10. 2017.

okviru projekta Školontiranje financiranog sredstvima EU kroz Europski socijalni fond, od 23. do 26. listopada održana je četverodnevna izobrazba za predstavnike odgojno-obrazovnih ustanova i volontera s područja Vukovarsko-srijemske i Sisačko-moslavačke županije. Našu školu predstavljale su profesorice Tihana Mudrovčić i Mia Bilić.

Izobrazba Školsko volontiranje, čiju su osnovnu grupu činili predstavnici 10 osnovnih i srednjih škola – koordinatori volontera, održana je u Đakovu, a s ciljem osposobljavanja i razvijanja vještina i znanja kod istih za kvalitetnu uspostavu volonterskih programa u školama i funkcioniranje školskih volonterskih klubova, čija otvaranja su planirana početkom drugog polugodišta ove školske godine.