Volonterski klub Zvrk priprema akciju

Autor: Mia Bilić, 22. 5. 2018.

U okviru projekta Školontiranje nastavljen je ciklus obrazovnih aktivnosti namijenjenih jačanju kapaciteta članova uspostavljenih školskih volonterskih klubova. Održane su radionice pod nazivom Naše školonterske akcije ​3. i 4. svibnja na kojima su sudjelovali članovi školskog volonterskog kluba Zvrk (učenici 1.b i 2.b razreda). Iste su vodile trenerice iz PRONI Centra za socijalno podučavanje, koje su zajedno s članovima kluba radile na planiranju i pripremi školske volonterske akcija koje će se do kraja polugodišta organizirati u školi. Planirano je uređenje školskih sportskih terena u suradnji s profesorima tjelesne kulture.