Webinari - Državna matura

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 6. 5. 2011.

Politika i gospodarstvo, ponedjeljak 9. svibnja 2011. u 21.00
Informatika, utorak 10. svibnja 2011. u 21.00
Sociologija,srijeda 11. svibnja 2011. u 21.00
Filozofija, Logika, Etika, četvrtak 12. svibnja 2011. u 21.00

Sve informacije potrebne za uključenje pronaći ćete na portalu www.ucitelji.hr na stranici Webinari.

Politika i gospodarstvo
U okviru ciklusa webinara za državnu maturu Portala Moja matura, prof. Lena Tukulj će održati webinar o izbornom predmetu Politika i gospodarstvo na državnoj maturi 2010./2011. u kojemu će predstaviti područja ispitivanja, obrazovne ishode i strukturu ispita na primjerima zadataka iz ovog predmeta
Webinar će voditi Lena Tukulj, prof.

Informatika
U okviru ciklusa webinara za državnu maturu Portala Moja matura prof. Sonja Lušić Radošević će održati webinar o izbornom predmetu Informatika na državnoj maturi 2010./2011. u kojemu će predstaviti područja ispitivanja, obrazovne ishode i strukturu ispita na primjerima zadataka iz ovog predmeta.
Webinar će voditi Sonja Lušić Radošević, prof.

Sociologija
U okviru ciklusa webinara za državnu maturu Portala Moja matura, prof. Lena Tukulj će održati webinar o izbornom predmetu Sociologija na državnoj maturi 2010./2011. u kojemu će predstaviti područja ispitivanja, obrazovne ishode i strukturu ispita na primjerima zadataka iz ovog predmeta.
Webinar će voditi Lena Tukulj, prof.

Filozofija, Logika, Etika
U okviru ciklusa webinara za državnu maturu Portala Moja matura prof. Željko Platužić će održati webinar o izbornim predmetima Filozofija, Logika i Etika na Državnoj maturi 2010./2011. u kojemu će predstaviti područja ispitivanja, obrazovne ishode i strukturu ispita na primjerima zadataka iz ovih predmeta.
Webinar će voditi Željko Platužić, prof.