Natjecanje Ponos Domovine

Autor: Administrator , 11. 5. 2011.

Uz suglasnost Ministarstva znanosti,obrazovanja i športa Zadruga branitelja Studium organizirala je provjeru znanja iz Domovinskog rata, hrvatske povijesti, geografije, religije, književnosti i sporta i ostalih pozitivnih društvenih vrijednosti.
Natjecanje preko interneta provedeno je 16. travnja 2011.g. a sudjelovalo je 1000 natjecatelja.

60 najboljih tročlanih ekipa regionalno podijeljenih u četiri skupine ušle su u polufinale i svoje znanje i sportsko umijeće pokazali su 7. svibnja 2011.
Naša ekipa Dino Rajković, Jozo Mustapić i Marcelo Baćo Josipović pod vodstvom profesorice Ivke Šulentić hrabro se uputila u Vukovar na natjecanje. Iako smo bili najmlađa ekipa i nismo se plasirali u finale zadovoljni smo sudjelovanjem  i druženjem.
Dino Rajković (Dino legenda) u teorijskom dijelu natjecanja imao je drugi rezultat ali zbog nešto slabije ekipe nismo išli dalje. U sportskom dijelu najbolji  smo bili u pikadu.

Ivka Šulentić, prof.