Stručni skup iz informatike/računalstva - 9. srpnja 2008.

Autor: Daniel Rakijašić, 8. 7. 2008.

9 srpnja 2008. naša je škola domaćin državnom stručnom skupu učitelja i nastavnika informatike/računalstva. Ogranizator stručnog skupa je Agencija za odgoj i obrazovanje.
Radionica na kojoj će se  nastavnici upoznati s alatima Microsoft Expression Studia održat će se putem Microsoft Live Meeting softvera i odgovarajuće videokonferencijske opreme s 12 lokacija u Hrvatskoj.

Na početku seminara očekuje se i javljanje gospodina Darka Jurekovića iz Microsofta, koji će se uključiti videkonferencijskom vezom iz Pariza.

U našoj školi radionice će se održati u računalnim učionicama a sudjelovati će 40tak učitelja i nastavnika iz Osječko baranjske i Vukovarsko-srijemske županije.

Upute za preuzimanje i instalaciju svih potrebnih programskih alata za radionicu preuzmite ovdje.