> Erasmus

Na ovoj stranici objavljivat ćemo informacije o Erasmus + projektima i aktivnostima tijekom istih.

Poziv učenicima za sudjelovanje u projektu Digital Power

Autor: Tihana Mudrovčić, 24. 10. 2022.

Pozivaju se učenici prvih razreda, smjerova Strojarski računalni tehničar, Tehničar za mehatroniku i Elektrotehničar na sudjelovanje u Erasmus+ KA210 projektu "Digital Power".

Zainteresirani učenici do 15 godina starosti gore navedenih smjerova mogu se prijaviti na sudjelovanje u projektu koji će trajati do rujna 2024. godine.

Detalje o trajanju i sadržaju projekta kao i o mobilnostima pročitajte u prethodnoj objavi:

Učenici se prijavljuju putem privatne poruke koordinatorici Tihani Mudrovčić na Teams platformi ili na mail: tihana.mudrovcic@skole.hr slanjem prijavnice (u prilogu) na engleskom jeziku do 9.11.2022.

Nakon primljenih prijava, učenici će biti obaviješteni o terminu razgovora s projektnim timom.

NAPOMENA: odabir učenika je za sudjelovanje tijekom cijelog trajanja projekta,a ne samo za određenu mobilnost. Učenici sudionici obvezuju se na rad na projektu putem platformi i u školi tijekom cijelog projekta, za što se i potpisuje ugovor s roditeljima.

Priloženi dokumenti:
Motivational_letter_Erasmus_+_KA210_Digital_power.docx (220.88 KB)