3. likovna kolonija "Božidar Kopić" i izložba likovnih radova

Autor: Sanja Merc, 5. 10. 2019.

U Vinkovcima, 14. rujna u parku uz Bosut te 21. rujna u Gradskom parku održana je treća likovna kolonija „Božidar Kopić“. Osim učenika naše škole, sudjelovali su i učenici Gimnazije Antuna Matije Reljković Vinkovci, Srednje strukovne škole Vinkovci, umjetničke škole „Wilhelm-Normann-Berufskolleg“ iz Herforda u Njemačkoj i Škole primijenjenih umjetnosti i dizajna u Osijeku. Tehničku školu predstavili su učenici 3. f razreda: Leo Živaljić, Ana Zubić i Marija Matić te bivše učenice Antonija Pap i Nikolina Lukenda. U četvrtak, 3. listopada u Gradskom kazalištu „Joza Ivakić“ Vinkovci, uz glazbeni i recitatorski program naših učenika, svečano je otvorena izložba radova nastalih na koloniji.